Gayrimenkul Yönetimi

TURİZMTESİSLERİ.com

REGNUM OÜ iştirakiyle sunulan TurizmTesisleri.com sitemiz hem markamızdır hem de Portföy Yönetimi ve Bilgi Bankası olarak faaliyet göstermektedir. Ne kadar idari yönetim bizde de olsa onlarca partnerimize poyföylerini sunma imkanı sunuyoruz. İlk planda yurtdışı ve yurtiçi yatırımcılara portföyümüzü sunuyor, teklifler yapıyoruz ve gerektiğinde bir Danışmanlık Sözleşmesi ile yatırımcıya özel bir çalışma sunuyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de 15 den fazla ofis portföyleri ile tek noktadan, yanı REGNUM OÜ olarak yatırımcılarımıza hitap ediyoruz. 

Bireysel satışı gerçekleştirmek için müşteri hedefine odaklanarak portföyümüzde olmayan gayrimenkulü partner ofislerimizle bulup sunuyoruz.

Otel veya ticari müşterilerimizin talebi, lokasyonu, bütçesi ve verilen bilgiler doğrultusunda uygun yatırım yönlendirmesini yapıyoruz. Portföy taleplerinde biz dizi formaliteler yerine getirildikten sonra arzu edildiğinde ücretli danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu çalışma sadece ve sadece yatırımcımıza özel olup görevlerimizin en önüne geçerek en kısa zamanda arzu ettiği gayrimekulünü satınalım sürecinden tüm bürokrasi düzenlemeleri bitene kadar müşavir ve hukuk danışmanları ile teslim ediyoruz.

Bu hizmeti verirken ŞEFFAFLIK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir.

 

Gayrimenkul Yönetimi

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan onlarca kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan onlarca kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol +372 712 12 00

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!