Hakkımızda


REGNUM OÜ - "YATIRIM BiR GÜVEN MESELESİDİR"

Estonya Tallinn Şehirinde bulunan firmamız profesyonel anlamda Avrupa'da ve Türkiye'de gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve pazarlamacılığı yapmak üzere kurulmuştur. REGNUM OÜ kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ön planda tutmayı amaç edinmiştir.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı yanında şubeler açmak ve ortak çalışma noktaları oluşturmak firmamızın ana hedefleri arasındadır. Sektörün gelişim sürecine göre "Bizde Hayaller Sınırsızdır" sloganı ile tüm yatırımcılarımıza faydalı olmak için hizmet vermektedir.

Firmamız, gayrimenkul sektörünün gelişmesi ve prestijli bir meslek hali alması için çalışmalarda bulunmakta ve sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.

İşletme olarak amacımız modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle ülkemizin gerek ekonomik gerekse çağa uyum sağlama boyutunda Emlak Sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak ileri seviyeye getirmek. Bu hizmeti verirken ŞEFFAFLIK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir. 

Özel bir otel, ticari veya yatırımınız için gayrimenkul mü arıyorsunuz? Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Hakkımızda

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan onlarca kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan onlarca kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol +372 712 12 00

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!