Vizyonumuz


"VİZYONUMUZ, YÜKSEK HACİMLİ YATIRIMLARDA GÜVENİLİR PARTNERİZ OLMAK."

1996 yılından bu yana değerli partnerlerimizle birlikte başarılı bir şekilde Avrupa Türkiye arasında güvenilir bir ticari köprü oluşturduk. Son beş yıldır turizm sektöründe otel, otel arazisi güçlü kadromuzla yabencı ve yerli yatırımcılara aracılık yapmaktayız.

"Bizde Hayaller Sınırsızdır" sloganı ile yıllardır güçlü kadromuzla hizmet vermekteyiz ve gururla otel sektöründe her türlü kategoride 200+ satılık portföy bağlantısıyla 1 Numara olmayı sizlerin desteği ile başardık! Teşekkür ederiz!

Firmamız, gayrimenkul sektörünün gelişmesi ve prestijli bir meslek hali alması için çalışmalarda bulunmakta ve sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.

ŞEFFAFLIK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizle siz değerli yatırımcılarımıza profesyonel bir hizmet sunmaya devam edeceğiz. Türkiye'deki satılık oteller portföyümüze yurtdışında bir güçlü partner ekledik ve toplam otel ve ticari portföyümüz 500 gayrimenkulü ve gururla 80.000.000.000 USD lik bir portföy hacmine ulaşmayı başardık. Bu başarımızı sizlerden gelen talepleri ŞEFFAF DANIŞMANLIK YÖNTEMİMİZLE sizlere eşlik etmek, yatırım konusunda sizlere nokta atışı ile aradığınız gayrimenkulü takdim ederek hedefe birlikte yürümek istiyoruz. 

 

Vizyonumuz

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan onlarca kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan onlarca kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol +372 712 12 00

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!