Haberler

Akfen GYO’dan Muğla’ya 548 milyon liralık otel yatırımı

Akfen GYO’dan Muğla’ya 548 milyon liralık otel yatırımı

Akfen GYO’nun Muğla-Milas’ta 548 milyon TL yatırımla yapmayı planladığı 464 odalı ‘Loft İasos’ isimli otel için ‘ÇED olumlu’ kararı verildi.


Akfen GYO bünyesinde faaliyet gösteren Gökliman Yatırım İnş. Tur. Ve Jeotermal Tic. A.Ş tarafından Muğla’nın Milas ilçesi Kıyıkışlacık Mahallesi 310 ada 1 parseldeki 52 bin metrekarelik araziye yapılması planlanan otel projesi için ‘Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) olumlu’ kararı verildi. 

Loft İasos isimli 37 bloktan oluşan 464 odalı apart otel için belirlenen proje bedeli ise 547 milyon 785 bin TL oldu.

Restoran, kafe - ortak çalışma alanları, havuz, çocuk kulübü ve spa alanların bulunduğu günübirlik tesis alanları da planlanan projede arsa alanının 30 bin 714 metrekaresi turizm tesisi alanı, 21 bin 306 metrekaresi ise günübirlik tesis alanı olarak kullanılacak.

Akfen GYO’nun, 5’i Rusya, 1’i Kıbrıs, 15’i de Türkiye’nin İstanbul, Muğla, Trabzon, Eskişehir, Gaziantep, Adana, Ankara, İzmir, Bursa ve Kayseri şehirlerinde olmak üzere 21 oteli bulunuyor.  ğ

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan onlarca kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan onlarca kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol +372 712 12 00

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!